Kāpēc “Nemoloko”?

Nav piens? Kas tad?

Šāds jautājums uzrodas vairākumam cilvēku, pirmo reizi dzirdot par mūsu produktiem.

“Nemoloko” – tas ir unikāls augu izcelsmes produkts, kam nav nekā kopīga ar dzīvnieku izcelsmes piena produktiem, izņemot tā priekšrocības!

Kādēļ ražo šo produktu?

Mēs esam tādi paši pircēji – katru dienu iepērkamies, gatavojam sev, saviem tuvajiem un vēlamies būt pārliecināti par to, ko izvēlamies. Mēs sapņojam dzīvot pasaulē, kur viss ir īsts un dabīgs – harmonijas un dabiskuma pasaulē, kurā nav vietas maldināšanai un viltošanai.
Negodīgi ražotāji bieži ļaunprātīgi izmanto cilvēku uzticību. Tā rezultātā parādās liels skaits lētu aizstājēju un surogātproduktu, kuriem nav nekāda sakara ar viņu senatnīgo garšu un labumu.

Kā atbildīgs produktu izplatītājs esam pārliecināti par divām galvenajām lietām:

  • tam, kas ir paredzēts, lai palīdzētu saglabāt un uzturēt cilvēku veselību, vajadzētu būt drošības, ieguvuma un kvalitātes modelim, nevis kaitējumam;
  • pasauli pozitīvi var mainīt tikai tas, kurš nebaidās būt drosmīgs un izaicināt pierasto.

“Nemoloko” jaunās produktu līnijas izstrāde pilnībā atbilst misijai, ko uzņēmums veic jau vairāk nekā 20 gadus – ražojot tikai veselīgus produktus un uzlabojot cilvēku dzīves kvalitāti.

Tieši tādēļ ir izveidots “Nemoloko - jauns etalons ikdienas labuma guvumam.

Kam domāts “Nemoloko”?

Mēs varam sniegt nepārprotamu atbildi uz šo jautājumu - visiem!

  • Mēs pētījām dažādus aspektus un apskatījām produktu gan no zinātniskā, gan medicīniskā skatu punkta.
  • Izmēģinājām lielāko daļu līdzīgu produktu, kas atrodami veikalos. Mūsu uzdevums bija nevis atkārtot, bet gan atrast daudz labāku un garšīgāku piena produkta analogu;
  • Rūpīgi, ilgi un pārdomāti ražotājs strādājis pie receptēm – izstrādāja, izmēģināja, mainīja, līdz tās kļuva ideālas;
  • Ne mazāk uzmanīgi, pārbaudot visu, ko vien var pārbaudīt, ražotājs izvēlējās sastāvdaļas un noteica piegādātājus, kuri arī tika rūpīgi inspektēti;
  • ražotājs veicis pētījumu par produktiem akreditētajos testēšanas centros, lai ar pārliecību varētu liecināt pircējiem par produktu kvalitāti un labumu.

Mēs varam sniegt nepārprotamu atbildi uz šo jautājumu - visiem!

“Nemoloko” – tas ir dabīgs un veselīgs produkts, kuru var un vajadzētu iekļaut ikdienas uzturā. Nemoloko ir humāns produkts ikvienam – cilvēkiem, dzīvniekiem un mūsu videi, un mēs uzskatām, ka tas ir ļoti spēcīgs arguments par dabu domājošiem cilvēkiem.

Tas ir 100% augu izcelsmes produkts, tas tiek ražots bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu izmantošanas un nesatur laktozi, kazeīnu, trans-taukus, holesterīnu, augšanas hormonus vai atlikušās antibiotikas.

Visi “Nemoloko” produkti ir piemēroti vegāniem un veģetāriešiem, un ir droši arī cilvēkiem ar laktozes deficītu un ir alerģiski pret govs piena olbaltumvielām.